سایت تبلیغاتی اسکینر

با 09124269310 تماس بگیرید

آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در بندرعباس‌

‌معاون عملیات آتش‌نشانی بندرعباس در همین خصوص به ایسنا، منطقه خلیج‌فارس گفت: ‌ساعت 10:39 صبح امروز سه‌شنبه (4 آبان ماه) به مرکز 125 اطلاع شد که ساختمانی واقع در خیابان دانشگاه بندرعباس دچار حریق شده است.

حسن امینی زاده ادامه داد: خودروهای عملیات امداد و نجات ما نیز سریعاً خود را به محل وقوع حادثه رساندند که مشاهده کردیم پارکینگ و دو دستگاه خودرو که در پارکینگ این ساختمان قرار داشتند، طعمه حریق شده بودند و طبقات همکف ساختمان هم سوخته بود.

وی تصریح کرد: نیروهای امداد و نجات به‌محض رسیدن به محل عملیات اطفا حریق را شروع کردند و تعدادی از نیروها به طبقات بالاتر ساختمان رفتند تا در حفظ خونسردی به ساکنین کمک کنند و یک نفر هم در قسمت پارکینگ گیر افتاده بود که وی را هم نجات دادیم.

امینی زاده بابیان اینکه ساعت 12:06 عملیات به پایان رسید، افزود: حدود 40 نفر از ساکنین را نجات دادیم که هیچ‌کدام دچار آسیب جدی نشدند و فقط دچار تنگی نفس شده بودند که سرپایی مداوا شدند.

وی اضافه کرد: ساختمانی که پایان کار ندارد، مسلماً این موضوع را مشخص می‌کند که مجوز ایمنی خود را از سازمان آتش‌نشانی نگرفته است و این ساختمان در شمار ساختمان‌هایی است که پایان کار ندارد، همچنین این چندمین ساختمانی است که طی سال‌های اخیر در این کوچه دچار حریق شده است.

معاون عملیات آتش‌نشانی بندرعباس در پایان بابیان اینکه علت آتش‌سوزی در حال بررسی است و به نظر می‌رسد از طبقه همکف یا اول این اتفاق صورت گرفته است، گفت: خسارتی که از پارکینگ ساختمان بوده را در حال بررسی هستیم که به‌زودی به رسانه‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Copyright © 2018 سایت تبلیغاتی اسکینر