سایت تبلیغاتی اسکینر

با 09124269310 تماس بگیرید

سلطانی‌فر: به استقلال فدراسیون های ورزشی بها می‌دهیم

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش در نشست امروز این فراکسیون با سلطانی فر و جمعی از روسای فدراسیون ها و معاونین وزارت ورزش ، ضمن قدردانی از زحمات گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان موفقیت فوتبال کشور در صعود همزمان پنج رده تیمی جوانان و نوجوانان، بزرگسالان ، فوتبال ساحلی و فوتسال به بازی های جهانی را تبریک گفت.

وی با اشاره به سوابق مثبت اجرایی و پژوهشی سلطانی فر در استانداری شش استان ، معاونت مرکز تحقیقات استراتژیک ، قائم مقامی سازمان تربیت بدنی و میراث فرهنگی افزود: اگر این پیشنه با درک واقعیت عرصه ما و چالش های ورزش همراه شود می تواند آقای سلطانی فر را موفق به گرفتن رای اعتماد کند تا انشالله ایشان بتوانند در مسند وزارت ورزش منشا خدمات خیری شود.

تابش با بیان اینکه قانون ورزش مربوط به دهه پنجاه است و نیازمند به روز شدن است، بهادادن به مشارکت موثر مردم، تقویت هیأت های ورزشی ، عدم دخالت در عزل و نصب فدراسیون ها حضور موثرتر زنان در ورزش ، کسب موقعیت های بین المللی در فدراسیون های ورزشی، تامین مالی ، واگذاری پروژه های ورزشی نیمه تمام به بخش خصوصی و تعامل هدفمند با مجلس برای رفع مشکلات و استفاده از نیروهای ورزشی در مسندهای مربوطه را از جمله مطالبات مهم نمایندگان و مردم از این وزارت خانه عنوان کرد.

سلطانی فر در این نشست با تاکید بر لزوم اصلاح قانون ورزش گفت : ما به استقلال فدراسیون های ورزشی بها می دهیم و تلاش می کنیم که وزارت ورزش بیشتر امور حاکمیتی را انجام دهد و به سمت تقویت فدراسیون ها و هیأت های ورزشی پیش برویم. همچنین بخشی از منابع را برای ورزش همگانی و تقویت ورزش در روستاها و شهرهای کوچک و تقویت ورزش بانوان اختصاص خواهیم داد.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با تاکید بر لزوم واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی یادآور شد: درباره تعامل با مجلس ما بالاجبار باید این کار را انجام دهیم.

اعضای فراکسیون ورزش نیز ضمن طرح نقطه نظرات خود در این نشست ابراز امیدواری کرده اند که بیان این نظرات بتواند گزینه پیشنهادی وزارت ورزش را با واقعیات این حوزه آشنا کند تا وی بتواند رای اعتماد نمایندگان را برای وزارت ورزش کسب کند.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Copyright © 2018 سایت تبلیغاتی اسکینر