سایت تبلیغاتی اسکینر

با 09124269310 تماس بگیرید

طرح عیدی کتاب و اینترنت به‌نفع کودکان معلول تمدید شد

طرح خرید و هدیه بسته‌های فرهنگی کتاب و اینترنت پرسرعت به مناسبت عید نوروز که به نفع آسایشگاه کودکان معلول اجرا می‌شود، تا پایان فروردین 95 تمدید شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، براساس تفاهم‌نامه انتشارات آرادمان با یک حامی فرهنگی و مجموعه ماهان‌ نت‌، در طرح “عشق و آینه»، بسته‌های کتاب در حوزه‌ی ادبیات و روان‌شناسی در دو سطح به‌همراه سرویس اینترنتی پرسرعت ماهان نت تهیه شده است که کل (صددرصد) وجه پرداختی بابت هر بسته، به‌شکل لوازم بهداشتی و اقلام غذایی، به یکی از آسایشگاه‌های کودکان معلول در شرق تهران اهداء خواهد شد.

*بسته‌ی “کاخ رؤیاها» به‌بهای 50 هزار تومان، حاوی دست‌کم 55 هزارتومان کتاب‌های مختلف به‌همراه سرویس 6 ماهه اینترنت پرسرعت ماهان نت

*بسته‌ی “نوبت ماهیگیری» به‌بهای 100 هزار تومان، حاوی دست‌کم 113 هزار تومان کتاب‌های مختلف به‌همراه سرویس 10 ماهه اینترنت پرسرعت ماهان نت

خریداران به‌همراه بسته‌ها کُدی دریافت می‌کنند که با ارسال آن به سامانه پیامکی و تلگرامی، از 6 تا 10 ماه اینترنت رایگان ماهان نت بهره‌مند می‌شوند. شهروندان غیر تهرانی و ساکنان نقاطی که تحت پوشش شرکت مخابرات در ارایه سرویس نیستند، آنتی ویروس اورجینال 3 ماهه برای موبایل و لپ تاپ دریافت خواهند کرد.

همچنین ارسال کتاب‌ها به نشانی‌های تهران، به‌صورت رایگان و خارج از تهران و نیز خارج از کشور، به‌شکل 50 درصد هزینه‌ پست سفارشی محاسبه خواهد شد.

این طرح تا پایان فروردین‌ماه برقرار خواهد بود.

نحوه سفارش:

از طریق پست الکترونیکی:

aradman.pub@gmail.com

و شماره تلفن 09122242902 یا اینستاگرام انتشارات آرادمان.

همچنین شماره 87277 داخلی 1400 تا 1404 یا شماره تلگرام 09210929629 ماهان نت برای فعال‌سازی سرویس اینترنت پرسرعت، آماده پاسخگویی است. ADSL2+

**از این طریق، کتاب و اینترنت عیدی بدهید و با یک تیر، چند نشان را هدف بگیرید

لطفا این اعلان را به هر طریقی که صلاح می‌دانید، بازنشر دهید؛ تا با افزایش تعداد حامیان، تعداد آسایشگاه‌های تحت پوشش طرح، افزایش یابد.

آخرین خبرهای مربوط به طرح “عشق و آینه» و تصاویر مربوط به این اقدام خیریه را از طریق اینستاگرام و کانال تلگرام انتشارات آرادمان پیگیری کنید:

instagram: aradmanpub

telegram: @aradmanpub

Let’s block ads! (Why?)

Copyright © 2019 سایت تبلیغاتی اسکینر