سایت تبلیغاتی اسکینر

با 09124269310 تماس بگیرید

عذرخواهی رئیس جمهور کره‌جنوبی به خاطر ارتباط با یک زن اسرارآمیز

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، این عذرخواهی پارک گئون های، رئیس جمهور کره جنوبی یک روز بعد از آن مطرح می‌شود که یک شبکه تلویزیونی در این کشور گزارش داد این زن با نام چوی سون سیل که هیچ سمت دولتی ندارد در ویرایش سخنرانی‌های مهم رئیس جمهور کره جنوبی دست داشته است. رسانه‌های دیگری نیز گمانه زنی کردند این زن در دیگر امور دولتی مداخله می‌کرده است.

پارک گئون های، در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: چوی به او در ویرایش سخنرانی‌هایش و مسائل مربوط به روابط عمومی در زمان کمپین مربوط به انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۲ و بعد از آن در سال ۲۰۱۳ کمک کرده است.

وی اذعان کرد: به اینکه کمک گرفتن از این زن را متوقف کرده اما نگفت چه زمانی این کار را کرده است.

پارک گئون های گفت: از نظر خودم من این کار را صرفا به خاطر انجام جامع‌تر کارها کرده‌ام اما صرف‌نظر از هرگونه دلیلی از بابت نگران کردن مردم کشور و متعجب کردن از آنها و آسیب وارد کردن به احساساتشان عذرخواهی می‌کنم.

رئیس جمهور کره جنوبی اشاره‌ای به رسوایی فساد چوی سون سیل، نکرد اما در رسانه‌های اجتماعی واکنش گسترده‌ای به این عذرخواهی رئیس جمهور کره جنوبی راه افتاد.

یک شبکه تلویزیونی کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد: در یک کامپیوتر شخصی رها شده توسط چوی ۴۴ فایل سخنرانی‌های پارک گئون های یافت شده است و مشخص شده که چوی در متن‌های این سخنرانی‌ها تغییر ایجاد کرده است. هنوز معلوم نیست چه کسی این متن‌ها را در اختیار وی قرار داده اما این کار قانون‌شکنی بوده و مجازات دارد.

حتی در صورت افشای مسائل حساس با انتقال این متن‌ها اتهام افشای اسرار دولتی و مانع‌تراشی بر سر انجام وظیفه رسمی مطرح می‌شود.

چوی دختر یک کشیش مسیحی است که تا پیش از مرگش در سال ۱۹۹۴ استاد پارک گئون های بوده است.

این کشیش با نام چوی تائه مین که در اصل در ابتدا یک راهب بودایی بوده و شش بار ازدواج کرده از روابطش با پارک برای دریافت رشوه از مقامات دولت و تاجران استفاده می‌کرده است.

دختر وی نیز همسر سابق مردی بوده که در زمان نمایندگی پارک گئون های در پارلمان مشاور ارشد وی بوده است.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Copyright © 2019 سایت تبلیغاتی اسکینر