سایت تبلیغاتی اسکینر

با 09124269310 تماس بگیرید

کنگره شهدای استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی قاسمی در اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری کنگره بزرگ امیران، سرداران و 2000 شهید استان خراسان جنوبی بیان کرد: اولین کنگره شهدای استان در سال 97 برگزار خواهد شد. ساختار این کنگره به این ترتیب است که نماینده ولی فقیه ریاست شورای عالی سیاست‌گذاری را بر عهده دارد. همچنین امام جمعه بیرجند جانشین شورا، استاندار ریاست ستاد اجرایی و جانشین کنگره، فرمانده سپاه استان دبیر کل کنگره و معاون هماهنگ کننده سپاه استان دبیر اجرایی کنگره است.

قاسمی افزود: هدف از برگزاری این کنگره این است که اوج معنویت برای انسان ایجاد کند و فضا سازی و کارهای فرهنگی و تربیتی طوری برنامه ریزی شود که تمام دستگاه‌ها و مراکز دولتی و غیردولتی استان درگیر این جریان عظیم شوند. برنامه و تجلیل از خانواده‌های شهدا با اوج تشریفات اجرا خواهد شد. کمیته‌ها و ستاد اجرایی در مدت 15 روز آینده باید تشکیل شوند و همه اعضا جزو ستاد اجرایی و شورای سیاستگذاری هستند.

وی اضافه کرد: کنگره بزرگ امیران، سرداران و 2000 شهید استان خراسان جنوبی دو سال آینده در سال 1397 در آبان ماه پیش بینی شده است که در ایام اربعین حسینی خواهد بود.

فرمانده سپاه استان خراسان جنوبی گفت: 1814 شهید در استان داریم و این کنگره شامل همه شهدایی که مزار آنان در استان ما نیست یا خانواده‌های آنان در استان‌های دیگر زندگی و می‌کنند و 114 شهید گمنام که مهمان استان ما هستند.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Copyright © 2018 سایت تبلیغاتی اسکینر